What's your reaction?

Предстоящи надграждащи курсове с Кристиян Младенов в София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Благоевград, Велико Търново и Хасково

През месец април и май очаквайте Крис във вашия град с най-търсените в момента надграждащи обучения за маникюристи а именно “2в1 Вградени дизайни с горни и класически хартиени форми” и “Изчистване на грешките при работа в комбинирания маникюр и изравняващи бази и изграждане с гел/акригел”

Важно! Скъпи колеги, има промяна в някои от датите! На тази таблица са актуалните дати!

КурсСофияПловдивВарнаБургасРусеБлагоевградХасковоВелико Търново
Вградени Дизайни4.05.232.05.2327.04.23ПРЕЗ ЮНИ21.04.23
8.05.23през Юни
Изчистване на грешките20.04.233.05.2326.04.23(запълнена)
28.04.23 (нова дата)
29.04.236.05.2330.04.2322.04.23

Информация за курс “Изчистване на грешки”

Целта на обучението е да изчистим грешките в направата на комбинирания маникюр, изравняването с база, лакирането и изграждането с хартиени форми на форми бадем и квадрат.

  • Курса е разделен на две части:
    1ва част: Изчистване на грешките при маникюр с гел лак. Отработваме оформяне на ноктите, почистване на кутикула и епонихиална гънка с техника комбиниран маникюр, изравняване с база и лакиране.
  • 2ра част: Изчистваме работата при изграждането с гел или акригел ( в зависимост с кой материал работите най-често в салона), поставяне и скрояване на хартиени форми за форми бадем и квадрат, изграждане на форми квадрат и бадем, техники на изпиляване на материала.

Необходим ви е един модел от 10:00 часа за целия ден.

Програма:

Начало 10:00 часа
От 10:00 до 12:30 работа на модел една ръка маникюр с гел лак и изравняване.

От 12:30 до 13:30 обедна почивка (по желание на групата почивката може да бъде 30 минути вместо един час)

От 13:30 до 17:30 изграждане на една ръка (три пръста квадрат два пръста бадем)

Цена на курса: 350 лв. ( ена на индивидуален курс 450лв – индивидуален се провежда само в Пловдив и София)

Всички материали са подсигурени!
Необходимо е да си носите инструменти за маникюр, детайлна четка, четка за гел/ акригел и накрайници (диамантени за кутикула и кожна гънка), с да които работите.

За да се запишете трябва да преведете капаро в размер на 100лв. по банков път или на касата на изипей.

Важно! При записване трябва да ни предупредите с какъв материал искате да работите на курса гел или акриленгел!


Информация за курс “ 2в1 Вградени дизайни с горни и класически хартиени форми”

Обучението е еднодневно и включва изграждане на вградени дизайни с горни и класически хартиени форми.

Програма на курса:


-1ва част:
От 10:00 до 12:30 изграждане на вграден дизайн на една ръка с горни форми.

Почивка от 12:30 до 13:30 часа (почивката може да бъде и 30 минутна по желание на групата)

2ра част от 13:30 до 17:30
Изграждане на една ръка вграден дизайн с хартиени форми.

Необходим ви е един модел на който ще работите и в двете части от курса по една ръка в първа част и една ръка във втора част.

Всички материали са подсигурени! Необходимо е да носите инструменти за маникюр, четка за гел, четка за акригел, детайлна четка, точкатор, и шпатула за смесване на глитери с гел.

Цена на курса 290лв.


За да се запишете се свържете с нас на 0896 833 467 ; 0884 010 178

Залите в които ще се проведат обученията ще се уточнат до 25.03.2023 и ще се свържем със всички за да ви дадем адрес.

What's your reaction?

Коментирай

Copyright © 2023 by Axiomthemes. All rights reserved.